Головна :: Штампи

Штамп

Зробити замовлення

По технічному завданню замовника проектуєм та виготовляєм штампи для листового штампування.  Конструкція:  дві плити, верхня з яких за допомогою циліндричного хвостовика приєднується до повзуна, нижня ж встановлюється на стіл преса;робочі деталі — пуансон і матриця різноманітних конструктивних виконань;  від двох до чотирьох напрямних по кутах плит.

Штампи для холодного штампування можутьбути простої дії (виконують одну операцію) і багатоопераційні. Останні поділяються на штампи послідовної дії і штампи суміщеної дії (різні операції виконуються в одній позиції). призначені для використання в автоматичних комплексах холодної штамповки з пресами різних модифікацій (підвіс прямий, краб, подовжувач профілю, підвіс двохрівневий, бабочка, анкер (кріплення рами вікна), комплект штампів для "підвісу пружинного і т.д.


Ціна: по домовленості

 

Новини підприємства

26.08.2009 Новина 2
Новина 2
26.08.2009 Новина 1
Своей главной задачей компания ставит обеспечение качества и надежности станков. Все комплектующие и конструкционные материалы заказываются у проверенных поставщиков, проходят дополнительную проверку и тестирование с гарантированным качеством и в соответс
Copyright © 2018. вхід